We are welcome you and your family to our summer season shopping night on August 12 starting from 17:00.
Shops with 15 to 80% discounts will wait you to shop until 23:00 and day-master stylist Zenja Fokin together with aerial dancer Nataly are waiting you to present their attractive show starting from 19:00.

12.08.2016 toimub Lasnamäe Centrumi suvine OSTUÖÖ, kuhu ootame teid kogu perega, sest hinnad langevad kõigis poodides alla 15 kuni 80%. Soodsad hinnad kehtivad 17:00-23:00. Õhtut juhib ning üllatusi teeb stilist Zenja Fokin ning atraktiivse õhuvõimlemiskavaga astub kell 19:00 üles Nataly.

20-22. juunini ootame teid meie eskuse suvelaadale, kus on müügil head ja paremat söögi- ja joogikraami, mida on sobilik osta eesootavaks jaanipäevaks.

Möödunud laupäeval toimununud Lasnamäe Centrumi Lastepäev sai korraldatud juba neljandat korda. Tore on näha, et huvi ürituse külastamise vastu on endiselt suur, näidates, et meie üritus on Lasnamäel ja selle ümbruses elavate perekondade jaoks alati oodatud. Oleme ka rõõmsad Lasnamäe Linnaosa Valitsuse vanema, Maria Jufereva, sõnavõtu ja kiituse eest. See on meie keskuse jaoks oluline tunnustus andes meile teada, et korraldame õiget üritust.

Seekord esinesid lastele Onyx tantsurühm, kes oma hoogsate tantsurütmidega rahvale väga meeldis, Hilli Ranna oma põneva lasteraamatu esitlusega ning peaesineja Moskva lasteteater etendusega “Mesilane Maija”. Kohal oli ka Swedbank oma telgiga, kus lastel oli põnev pallimänge mängida, näomaalijad, batuudid, karussell, mini poni ja palju teisi vahvaid eelkõige just lastele huvi pakkuvaid tegevusi. Pilte toimunud üritusest saate vaadata Lasnamäe Centrumi Facebooki lehelt.

Kohtumiseni meie järgmisel Lastepäeva üritusel, mis toimub täpselt aasta ajapärast.

16.04 Lasnamäe Centrumis toimunud Ostupäev Ranna Rantšost kohale tulnud loomade seltsis möödus vahvalt. Lastel oli loomadega põnevust palju ja ega täiskasvanudki aia taha ootama jäänud.
Samuti olid kohal põnevad laadakauplejad, kes vahelduseks teistele poodidele meie kliente värvikate kaupadega üllatasid. Loodame, et kõigil ostupäeva külastajatel oli tore päev ja kohtume juba 28.05 toimuval kogu perele mõeldud Lastepäeva üritusel.