KIKA ja ZOOPLANET kaupluste võrk organiseerib 10. – 31. detsembril kodutute loomade abistamise kampaania. Selle ajal kutsutakse kõiki liituda soovijaid annetama kodututele loomadele ja nende eest hoolitsevatele organisatsioonidele.

Usume, et pühade perioodil ei jäta KIKA, ZOO PLANET kaupluste külastajaid ükskõikseks loomade varjupaikades elavad neljajalgsed ja inimesed suudavad oma soojust jagada neid enda juurde võttes või annetades toitu ning hädavajalikke vahendeid. Kõik kampaaniaga ühineda soovijad võivad seda teha lihtsalt ja mugavalt, jättes oma toetuse KIKA ja ZOO PLANET kauplustes paiknevatesse kampaaniakastidesse. Loodame, et koos loomasõpradega anname selle projekti raames oma panuse loomade varjupaikades elavate kodutute loomade elutingimuste parendamiseks.

Kogu kampaania kestel võite annetada kodututele loomadele toitu ja muid vahendeid.

Kutsume annetama:
•Kuivtoitu koertele, kassidele ning närilistele
•Konserve
•Jalutus- ja kaelarihmu
•Loomade hügieenivaahendeid
•Magamisasemeid ja tekke
•Kassiliiva
•Mänguasju neljajalgsetele

Seekord külastas Ostuööd rekord arv külastajaid, mis näitab, et meie poodnikud tunnevad oma klienti ja oskavad oma kliente parimate pakkumistega üllatada. Samuti pälvis rohkelt tähelepanu keskust külastanud rääkiv papagoi, kellega oli võimalik ka koos meie pildistamisalal toredaid pilte teha.
Lasnamäe Centrumi detsembrikuine Ostuöö on selleks korraks läbi, kuid seal tehtud toredaid pilte meie jõulutoolil või õhtut külastanud papagoiga leiate Lasnamäe Centrumi Facebooki lehelt. Me täname kõiki oma keskuse kliente ning jääme kohtumiseni juba järgmisel Ostuööl, mis toimub kevadel 2017.

Meil on rõõm teada anda, et laupäeval 12. novembril avas meie kaubanduskeskuses uksed uue poe maailmakuulus teksabränd Mustang Jeans.

Kauplus Mustang on inimesele, kes armastab klassikalist moodi, hindab mugavust ja väärtustab kvaliteeti. Lisaks rõivastele on saadaval ka jalanõud, kotid, sokid ja pesu.

Kaubamärkidest on esindatud: Mustang, Tom Tailor, Lee Cooper, Molly Bracken, Pierre Cardin, Levis, Lee ja Wrangler.

Ootame teid Lasnamäe Centrumisse Ilulaadale 18-20.11.2016.
Ilulaada raames müüvad laadakauplejad kolme päeva vältel spetsiaalseid puhastusvahendeid nahale ja prillidele, erinevaid ehteid, riideid, käsitööd ja ka kosmeetikat.

Meil on rõõm tõdeda, et tulenevalt TNS EMORi poolt läbiviidud kaubanduskeskuse külastajate uuringust, on meie Lasnamäe Centrum 2016.a. andmete järgi kõige külastatavam kaubanduskeskus inimeste seas, kes elavad, kas Lasnamäel või Rae vallas.

sergeizjuganovdji_0865

12.08.2016 toimus Lasnamäe Centrumis suvine OSTUÖÖ, kuhu ootasime teid kogu perega, sest hinnad langesid kõigis poodides alla 15 kuni 80%. Soodsad hinnad kehtisid 17:00-23:00. Õhtut juhtis ning üllatusi tegi stilist Zenja Fokin ning atraktiivse õhuvõimlemiskavaga astus  üles Nataly. Kuna õhtujooksul tegi fotograaf ka soovijatest rohkelt fotosid, siis tule ja otsi enda pilt üles meie keskuse Facebooki lehelt.