Tule laupäeval, 2. juunil kell 11 Lasnamäe Centrumi lastepäevale! Supermeelelahutust pakuvad Vello Vaheri tsirkuse-show ja õpituba, hiigelkarude tantsuetendus, Dinosarvik, klounid Salle ja Malle, politsei demotiim ja vahvad töötoad. Lisaks loomulikult palju häid pakkumisi! Lasnamäe Centrum ootab Sind juba sellel laupäeval. Näeme siis!

Pere Optika kutsub Sind Tallinnas läbiviidavatele kuiva silma uuringutele:
07.03 Tallinna Lasnamäe Centrumi PERE OPTIKAS, tel 661 0095

Laupäeval, 17.02.2018 kell 15.00 – 17.00 on Lasnamäe Centrumi aatriumis näidistreeninguid tegemas MyFitness. Näidistreeningud iga 15min järel. Lisaks tehakse soovijatele elava järjekorra alusel tasuta kehaanalüüse.

Meil on rõõm teada anda, et laupäeval 12. novembril avas meie kaubanduskeskuses uksed uue poe maailmakuulus teksabränd Mustang Jeans.

Kauplus Mustang on inimesele, kes armastab klassikalist moodi, hindab mugavust ja väärtustab kvaliteeti. Lisaks rõivastele on saadaval ka jalanõud, kotid, sokid ja pesu.

Kaubamärkidest on esindatud: Mustang, Tom Tailor, Lee Cooper, Molly Bracken, Pierre Cardin, Levis, Lee ja Wrangler.

Meil on rõõm tõdeda, et tulenevalt TNS EMORi poolt läbiviidud kaubanduskeskuse külastajate uuringust, on meie Lasnamäe Centrum 2016.a. andmete järgi kõige külastatavam kaubanduskeskus inimeste seas, kes elavad, kas Lasnamäel või Rae vallas.

sergeizjuganovdji_0865