GIVENi uus ja Eesti esimene juveelisaar nüüd Lasnamäe Centrumis

28.08.23

Ehtebränd GIVEN avas Lasnamäe Centrumi kaubanduskeskuses Eestis uudse kontseptsiooniga kaupluse, mis ei ole piiratud seinte ja ustega, vaid asub kaubanduskeskuse aatriumis ning on igast küljest külastajale avatud.

„Juveelisaar on täiesti uus meie kaupluste kontseptsioon ning seni oleme pakkunud taolist lahendust vaid Leedus. Lasnamäe Centrumi GIVENi juveelisaar on Eestis esimene ja kogu meie Baltikumi turul teine omataoline kauplus, mis ei peitu klassikalises kaupluseboksis, vaid asub kaubanduskeskuse aatriumi südames ja pakub klientidele vahetut ligipääsu igast küljest,“ ütles GIVENi e-kaubanduse ja turundusjuht Margot Kadak.

Tema sõnul loob taoline müügisaar kaunist ja sooja ostukeskkonda, mis haarab kergesti klientide pilgud, mugav ja atraktiivne kauba väljapaneku planeering pakub ka kiirema ostlemise võimalust. Lisaks kvaliteetsete ehete müügile tegeleb GIVEN kullassepa- ja kullavahetuse teenuste pakkumisega ning võimaldab soetada ehteid järelmaksuga, kusjuures intressivabalt ja sissemakseta.

GIVEN on Baltikumi suurim juveeliehete kett ning üks kiiremini kasvavaid juveelide jaemüüjaid Baltikumis. GIVENi valikus on kvaliteetsed kuld- ja hõbeehted vääris- ja poolvääriskividega, mis sobivad igale eelarvele ja olukorrale, valiku eripäraks on enda erabrändid, mis on saadaval ainult GIVENi kauplustes. Brändivalik võimaldab rõhutada oma isikupära väljendusrikaste, kvaliteetsete ja taskukohase hinnaga ehetega. Kokku tegutseb Eestis nüüd 13 GIVENi kauplust ning Baltikumis kokku 71.