LASNAMÄE CENTRUM LAIENDAB TOIDUKOHTADE VALIKUT JA ON PEALE TAASAVAMIST SUURE MÜÜGIKÄIBE TAASTANUD

23.07.20

Pärast koroonakriisist tingitud piirangute kaotamist on Lasnamäe Centrum jõudnud taas 2019. aasta sama perioodiga võrreldava külastatavuse juurde, müügikäive on kasvanud 20% ja paljud üürnikud paistavad silma eriti heade tulemustega, näiteks elektroonika, kodukaupade ja sporditarvete kauplused. Viimase kahe kuu jooksul avati ka MYSUSHI ja BURGER KING Lasnamäe Centrumis ning 30. juulil avatakse uhiuus DEICHMANNi pood.

„Jaemüüjate huvi meie keskuse kaubanduspinna järele on äärmiselt tugev, oleme kõvasti töötanud selle nimel, et parandada üürnike koosluse kvaliteeti ja pakkuda klientidele võimalikult mitmekesist poodlemise kogemust ja erinevaid toitlustusvõimalusi. Lasnamäe Centrumi toidukohtade valiku laiendamine on olnud mõnda aega meie eesmärk ja meil on hea meel näha, et nii MYSUSHI kui ka BURGER KING on väga hästi vastu võetud.” Ruben Gornischeff, Capfieldi juhatuse liige.

Euroopa juhtiv jalatsikaupluste kett DEICHMANN avab oma viienda kaupluse Eestis Lasnamäe Centrumis. Jalatsite jaemüügi gigandil on üle 4000 kaupluse 27 riigis Euroopas ja USAs. Lasnamäe Centrumis asuva DEICHMANNi poe pindala on 380 ruutmeetrit. Äsja avatud kauplust varustatakse peaaegu 15 000 paari kingadega ning seal töötab 8 inimest. Alates 30. juulist kuni 3. augustini on Lasnamäe Centrumi DEICHMANN kaupluses kõik kingad -20%.