Lasnamäe Centrum toetab kohaliku elu edendajaid

17.05.21

Lasnamäe Centrumi ostlejad saavad kuni oktoobri lõpuni valida, millisele kohalikku elu edendavale organisatsioonile annetab ostukeskus 5000 eurot. Iga ostu eest Lasnamäe Centrumis (v.a Rimis) saab ühe žetooni, mille ostleja saab panna keskuse sissepääsude juures olevatesse häältekastidesse. Hääletada saab kolme Lasnamäe elu edendava organisatsiooni poolt: Lasnaidee, Lindakivi kultuurikeskus ja Lasnamäe huvikool. Enim hääli kogunud organisatsioon saab annetusena 5000 eurot.

Ostlejad saavad valida Lasnaidee, Lindakivi Kultuurikeskuse ja Lasnamäe huvikooli vahel. Lasnaidee on entusiastlike lasnamäelaste ühendaja ja Lasna-ürituste korraldaja, kelle eesmärk on muuta Lasnamäe veelgi paremaks elukeskkonnaks. Lindakivi Kultuurikeskus on kultuurist pakatav paik, kus toimuvad näitused ja kohtumised ning kus nii väikesed kui ka suured saavad tegeleda spordi, muusika, kunsti ja veel palju muuga. Lasnamäe huvikool aga on igas vanuses inimestele mõeldud tegus huvikool, kus õppida kunsti, tantsu, muusikat, keeli, malemängu ja palju muud. Kõigi kolme kampaanias osaleva organisatsiooni esindajad on õnnelikud võimaluse üle oma tegevusi kohalikele rohkem tutvustada.

Külastajate ohutuse tagamiseks kuvab Lasnamäe Centrum reaalajas infot, palju on keskustes külastajaid.

Külastusinfo on nähtav ostukeskuste kodulehtedel, et külastajad saaksid valida enda jaoks kõige rahulikuma ja mõnusama aja keskusse tulekuks.

Külastusinfo kohta saab täpsemalt lugeda aadressilt https://www.lasnamaecentrum.ee/kulastusinfo/.