Lasnamäe Centrumis avatakse uus Pepco kauplus

30.05.19

Täna avab Lasnamäe Centrumis (Mustakivi tee 13) uksed uus Pepco pood kogupindalaga 562 m², mis hakkab paiknema Rimi hüpermarketi kõrval. Eestis juba kümnendale Pepco kauplusele oodatakse Lasnamäe ostlejate seas suurt populaarsust.

Pepco kauplustest leiab rõivaid kogu perele, nii naistele, meestele kui ka lastele. Lisaks erinevaid majapidamistarbeid, mänguasju, pesu, kodutekstiili, aksessuaare ja kontoritarbeid. Kaubavalikust 60% moodustavad erinevad riideesemed (sealhulgas jalanõud ja aluspesu), 40% on majapidamistarbed. Euroopas on poekett esindatud kokku enam kui 1600 kauplusega.

Lasnamäe Centrum on viimasel ajal avanud mitmete rahvusvahelistelt tuntud jaemüüjate kauplusi, teiste hulgas Top Shop, Takko Fashion, Flying Tiger Copenhagen ja nüüd Pepco. “Jaemüüjate nõudlus poe avamiseks Lasnamäe Centrumis on alati suur, seda keskuse kõrge külastajate arvu ja suure püsikliendibaasi tõttu. Oleme viimaste aastate jooksul kõvasti tööd teinud selle nimel, et tugevdada Lasnamäe Centrumi kauplejate segmenti pakkumaks ostlejatele kvaliteetset ja mitmekülgset valikut,” lausus Olga Allik, Capfieldi esindaja ja keskuse juhataja.

Innustame kõiki peresid tulema tänasele Pepco avamisele Lasnamäe Centrumisse, samuti ootame kõiki iga-aastasele lastepäevale, mis toimub lastekaitsepäeval ehk 1. juunil. Kohal on ka kõikide laste lemmik Lotte, kes lõbustab pere väiksemaid liikmeid ja vahvaid tegevusi jätkub kogu perele.