Lasnamäe Centrumi Tänavatoidufestival

04.05.22

Lasnamäe Centrumi esimene tänavatoidufestival kutsub avastama põnevaid maitseid

Sellel nädalavahetusel Lasnamäe Centrumis toimuvale tänavatoidufestivalile oodatakse kõiki külastajaid. Sellest saab erakordne üritus, kus on esindatud üle 10 erineva toitlustaja ja rikkalik menüü hõrkjatest vahvlitest eheda Kaukaasia šašlõkini.

„Oleme rännanud uute ja moodsate tänavamaitsetega pea läbi Eesti, nüüd on aeg tulla ja näidata mis toimub Lasnamäel. Lasnamäe esimene tänavatoidufestival pakub toiduelamust tervele perekonnale. Maailma parimate toidukultuuride esindajad toovad oma suurepärased road Lasnamäe tänavatoidufestivalile. Unustamatud maitsed, hea meeleolu ja unikaalne keskkond teevad sellest meeldiva aja perega koos veetmiseks,“ rääkis tänavatoidufestivali korraldaja ByTiina nime all tuntud Tiina Kõresoo.

Lisaks rikkalikele maitseelamustele pakub festival ka ohtralt vabaajategevusi. Näiteks esinevad festivalil mitmed tuntud esinejad, toimuvad töötoad ja lisaks on avatud ka mõnus lebola neile, kes parasjagu lihtsalt puhata tahavad. Lasnaidee korraldab festivali raames pop-up LEGO turniiri, kus saavad osaleda 2-6 liikmelised meeskonnad pannes proovile oma kiiruse, loovuse ja meeskonnatöö. Parimatele on auhinnad 

S„Lasnamäe Centrumi on kohaliku kogukonna keskus ja pakub lisaks ostlemisvõimalustele ka kohta, kus inimesed saavad kokku, kogevad häid elamusi ning veedavad mõnusasti aega. Lasnamäe esimene tänavatoidufestival annab võimaluse tunda rõõmu kevadest koos meeldiva meelelahutuse ja põnevate toiduelamustega,“ ütles Capfieldi keskuse juht Teana Baškirtseva.

SLasnamäe tänavatoidufestival toimub 21. – 22. mail Lasnamäe Centrumi parklas. Festivali korraldavad ByTiina ja Lasnamäe Centrum ning sinna sissepääs on kõikidele tasuta.

Võta osa ja liitu üritusega!