Poodle Lasnamäe Centrumis ja osale meie „VÕIDA OSTURAHA TAGASI!“ loosis!

Sada õnnelikku võitjat saavad osturaha keskuse kinkekaartide näol tagasi. Loosis võivad osaleda kõik meie keskuses, v.a pop-up poodides, Eurexis ja Rimis tehtud ostud. Selleks pista ostutšekk lihtsalt meie „VÕIDA OSTURAHA TAGASI!“ loosikastil olevasse ümbrikku, kirjuta sellele oma andmed ja poeta siis loosikasti või osale elektrooniliselt ja registreeri oma ost kampaania.lasnamaecentrum.ee veebilehel.

Mõnusat poodlemist ja head loosiõnne!

Loosikampaania „Võida osturaha tagasi!” reeglid

  1. Kampaania korraldaja on LASNAMÄE CENTRUM OÜ, registrikood 14619890.
  2. Kampaania kestab 13.09.–19.09.2021.
  3. Kampaanias osalemiseks tuleb teha mis tahes ost Lasnamäe Centrumi mis tahes kaupluses, söögi- või teeninduskohas (v.a pop-up-kauplustes, Eurexis ja Rimis), panna ostutšekk loosiümbrikku, kirjutada ümbrikule oma nimi, meiliaadress ja telefoninumber ning lasta see keskuse peasissepääsu juures asuvasse loosikasti. Registreerida oma ostud saab ka elektrooniliselt aadressil: kampaania.lasnamaecentrum.ee.
  4. Loosimine toimub 20.09.2021.
  5. Loosi käigus selguvad saja (100) ostutšeki omanikud, kes saavad auhinnaks Lasnamäe Centrumi kinkekaarte. Võidusumma väärtus määratakse ümardamise teel: iga võidutšeki ostusumma ümardatakse lähima viiega jaguva arvuni (nt kui kulutatud on 12,49 €, on kinkekaardi väärtus 10 €; kui 12,50 €, siis 15 €). Ühe tšeki eest saadav maksimaalne võidusumma on 100 €.
  6. Võitjatele antakse võidust teada 23.09.2021 e-posti teel ja samal päeval avaldatakse võitjate nimed ka Lasnamäe Centrumi ostukeskuse kodulehel aadressil www.lasnamaecentrum.ee. Kampaanias osalemisega annavad võitjad loa nimetatud lehel oma nimi avaldada ning liituda keskuse uudiskirjaga.
  7. Võitjad saavad kinkekaardid kätte 31.09.–31.10.2021 ostukeskuse turvatöötajate käest isikut tõendava dokumendi ettenäitamisel.
  8. Kinkekaardid kehtivad kuni 31.12.2021 kõikides Lasnamäe Centrumi ostukeskuse kauplustes, söögi- ja teeninduskohtades (v.a pop-up-kauplustes).